8 lutego 2024 r. swoje trzecie urodziny obchodził Gminny Żłobek "Maguś" w Magnuszewie.
Z tej okazji placówkę odwiedził Burmistrz Miasta i Gminy Magnuszew Marek Drapała wraz z przedstawicielami tutejszego Urzędu.
3 lata działalności żłobka to czas pełen przygód, doświadczeń, uroczystości, uśmiechów i radości dzieci, którym żłobek zapewniał przez ten czas opiekę. To również wielkie wyzwanie dla całej kadry żłobka, która codziennie stara się, by czas spędzony w placówce był dla dzieci bezpieczny, wyjątkowy i wartościowy.
W trakcie spotkania Dyrektor Gminnego Żłobka "Maguś" w Magnuszewie Pani Agnieszka Nowak przypomniała o staraniach czynionych przez władze gminy, które doprowadziły do powstania pierwszej na terenie gminy placówki tego typu oraz złożyła podziękowania pracownikom żłobka oraz Burmistrzowi Miasta i Gminy Magnuszew Panu Markowi Drapale za codzienną troskę o sprawne funkcjonowanie placówki, za wsparcie kadry oraz wszystkie działania mające na zapewnienie warunków do sprawowania opieki nad dziećmi na najwyższym poziomie. Dodatkowo Burmistrz Gminy otrzymał pamiątkowy dyplom i tytuł Przyjaciela Żłobka ,,Maguś”.
Dyrektor Żłobka słowa podziękowania skierowała także do rodziców: za zaufanie jakim obdarzają placówkę, owocną współpracę, a także za uwagi dzięki którym żłobek może dokonywać zmian na lepsze.
Tego dnia również ze strony Burmistrza Miasta i Gminy Magnuszew nie zabrakło życzeń i wyrazów wdzięczności dla pracowników żłobka za życzliwość, zaangażowanie, empatię oraz za wsparcie w organizację pracy placówki.
Na koniec spotkania przyszedł czas na prezenty, urodzinowy tort oraz wesołe zabawy z dziećmi.
Gminny Żłobek "Maguś" w Magnuszewie zapewnia opiekę 32 dzieciom od 1 roku życia.
Wychodząc naprzeciw rosnącemu na terenie naszej gminy zapotrzebowaniu na miejsca opieki żłobek ,,Maguś” zostanie rozbudowany o kolejne 16 miejsc. Będzie to możliwe m.in. dzięki przyznanemu Gminie Magnuszew dofinansowaniu z programu ,,MALUCH+” edycja 2023-2029 na utworzenie nowych miejsc opieki oraz na bieżące funkcjonowanie placówki.

Zdjęcie 5

Relacja z 3 urodzin Gminnego Żłobka ,,Maguś” w Magnuszewie: https://magus.magnuszew.edu.pl/?page_id=1039