Logo UMiG Magnuszew

INFORMACJA o możliwości udziału mieszkańców w debacie nad Raportem o stanie Gminy Magnuszew za 2025 r.

            Przewodniczący Rady Miejskiej informuje, że podczas sesji Rady Miejskiej w Magnuszewie, która odbędzie się w dniu 29 czerwca 2026 r. przeprowadzona zostanie debata nad Raportem o stanie Gminy Magnuszew za rok 2025.

            W debacie nad raportem mogą zabrać głos mieszkańcy Gminy Magnuszew.

Mieszkaniec, który chciałby uczestniczyć w debacie składa do Przewodniczącego Rady Miejskiej pisemne zgłoszenie poparte podpisami, co najmniej 20 mieszkańców gminy.

            Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 28 czerwca 2026 r.

            Z uwagi na fakt, że w dniach 27-28 czerwca 2026 r. Urząd Miasta i Gminy w Magnuszewie jest nieczynny, zgłoszenia w tym terminie mogą być składane za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej Urzędu lub za pośrednictwem systemu e-Doręczenia.

            Mieszkańcy mogą być dopuszczeni do głosu według kolejności otrzymania zgłoszeń przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Magnuszewie.

            Maksymalna liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15, chyba że Rada Miejska postanowi o zwiększeniu tej liczby.

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszenia
Format: docx, 16.26 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności