Jesteś na stronie: Strona Główna»Ogłoszenia

BIP

NASZE VIDEO

warto zajrzeć

Ogłoszenia

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego w NZOZ "Magmedic"

Drodzy mieszkańcy Gminy Magnuszew. Informujemy państwa iż przychodnia NZOZ "Magmedic" s.c. podpisała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na potwierdzanie Profili Zaufanych w ich imieniu. Informujemy państwa o możliwości, potwierdzania, zakładania Profili Zaufanych oraz pomocy w obsłudze panelu ePUAP. Zachęcamy również do zakładania Internetowych Kont Pacjenta, dzięki którym w znaczącym stopniu ułatwicie sobie państwo m.in. dostęp do recept.

W obecnie panującej sytuacji, możliwość spotkania się z państwem jest znacznie ograniczona. W razie pytań prosimy o kontakt z rejestracją.

Pozdrawiamy,

Zespół NZOZ "Magmedic"

Dostęp do szybkiego Internetu światłowodowego

Już niebawem mieszkańcy naszej gminy uzyskają dostęp do szybkiego Internetu światłowodowego. Wszystko za sprawą współfinansowanego ze środków unijnych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. W jego ramach spółki FIBEE I oraz FIBEE IV wybudują otwartą sieć światłowodową, która udostępniona będzie zarówno lokalnym, jaki i ogólnopolskim dostawcom usług światłowodowych (Internet i telewizja cyfrowa).

Chcesz pomóc zmienić swoją okolicę? Jesteś właścicielem nieruchomości, na której zaplanowano przebieg sieci światłowodowej lub jej umieszczenie na słupie? Wyraź na to zgodę i pomóż dotrzeć do większej liczby domów w Twojej okolicy.

Wszystkich mieszkańców, którzy chcą sprawdzić, czy ich adres jest objęty projektem i uzyska dostęp do usług światłowodowych, zapraszamy na stronę: getfibre.pl.

Komunikat - odbiór elektrośmieci

Od dnia 02.06.2020 r. (wtorek) w miejscowościach Grzybów, Aleksandrów, Osiemborów, Urszulin, Anielin, Boguszków, Rozniszew, Zagroby, Kolonia Rozniszew, Żelazna Stara, Żelazna Nowa będą odbierane elektrośmieci bezpośrednio z gospodarstwa domowego. Wszystkie zużyte, stare i kompletne sprzęty elektryczne i elektroniczne działające na prąd lub baterie prosimy o wystawienie przed posesję.

Program Czyste Powietrze 2.0

W związku z trwającym naborem na nowych zasadach w Programie Czyste Powietrze udostępniamy Państwu krótką informację o najważniejszych zmianach w Programie.

Więcej informacji: http://wfosigw.pl/

Przedłużenie terminu na składanie zgłoszeń - przymrozki

Informujemy, że przedłużamy termin na składanie zgłoszeń o zaistniałych szkodach w gospodarstwach rolnych spowodowanych przez przymrozki do dnia 5 czerwca 2020 r.

ZAWIADOMIENIE - Posiedzenie Komisji Rolno - Przemysłowej i Ochrony Środowiska - 28 maja 2020 r.

ZAWIADOMIENIE - Posiedzenie Komisji Rolno - Przemysłowej i Ochrony Środowiska - 28 maja 2020 r. [ PDF ]